Hledáte experta na elektroniku, elektrotechniku a strojírenství?

Hledáte experta na elektroniku, elektrotechniku a strojírenství?

Jsme společnost zabývající se elektronikou, elektrotechnikou a strojírenstvím a jsme současně výhradním zástupcem světových výrobců pro tyto obory v České republice, a to již mnoho let. Naše společnost působí s občasnými přestávkami na českém trhu od dob první republiky, jelikož naše firma původně pochází hned ze sousedního Rakouska. A nadále úspěšně expandujeme nejen u nás, ale i v zahraničí.

Co je naším cílem?

Naším cílem je především spokojený zákazník, a tak se neustále zdokonalujeme a přizpůsobujeme novým trendům na trhu v maximální možné míře vyjít vstříc našim zákazníkům. Mimo prodej poskytujeme poradenství. Samozřejmostí je také servis a všestranná péče o zákazníka. Neustále Vám je k dispozici zkušený tým našich poradců, který nepracuje pouze jako běžná zákaznická linka. V případě potřeby nám nedělá problém dorazit přímo na pracoviště našich zákazníků a pomoci s implementací řešení či servisem přímo na místě.

Čím se zabýváme?

A vlastně o tom nejdůležitějším, čím se zabýváme, bychom dokázali rozprávět široce a dlouze, avšak to neznamená, že nejsme úzce specializovaní na obor naší činnosti. Naše produkty můžete uplatnit ve strojírenství, jako jsou například čerpadla, kompresory či kapalinové filtry nebo v automatizaci. Zde klademe důraz na optická čidla, světelné závory, programovatelné řídící jednotky tzv. PLC, pohony a energetické zdroje jako jsou elektromotory, například elektrické motory Bühler, kartáčové DC motory či EC motory od stejného výrobce, frekvenční měniče a další. Nabízíme i rozvaděčovou techniku, například průmyslové konektory, svorky a konektory do plošných spojů, rozvaděčové skříně včetně komponent a spoustu dalšího příslušenství v této kategorii. Samozřejmostí je i příslušenství pro elektroinstalace či komponenty pro zařízení a stroje a další součástky a komponenty z oblasti elektrotechniky, elektroniky či strojírenství.

Z důvodu důrazu na kvalitu našich služeb si partnerské firmy, naše dodavatele a jejich produkty velmi pečlivě vybíráme. Je pro nás rozhodující spolehlivost, kvalita výrobků, avšak i dostupnost náhradních dílů či servis. Dodavatelé jsou prostřednictvím společnosti Schmachtl uznávanými výrobci komponentů v ČR. Ovšem nestojíme na místě, jsme úspěšní v tom, že neustále rozšiřujeme portfolio zastupovaných firem na českém trhu a každý v naší branží nás tu již zná. Stále rozšiřujeme naše služby, ať už internetový portál a celkově komunikační přístupy a služby, ale také portfolio našich partnerských firem. A máme ambici si naše zapálení pro věc udržet i do budoucna.