Koncept elektrického invalidního vozíku Argonault StepRover

Koncept elektrického invalidního vozíku Argonault StepRover

Argonault je rozvíjející se korporace, která se zavázala navrhovat vysoce technologická automatizovaná pomocná zařízení. Koncept invalidního vozíku Argonault Power navržený Vladimirem Ivančenkem je jedním z řešení složitých problémů s mobilitou společnosti Argonault Corporation . Argonault je nově se rozvíjející společnost, která se zavázala navrhovat špičková technologie automatizovaných asistenčních zařízení.

Elektrický invalidní vozík Argonault je založen na stejné inovativní platformě, která byla použita při vývoji vysoce výkonného skútru a automatických nosítek Argonault. Byl vyvinut plnohodnotný provozní prototyp, který je k dispozici pro předvedení multifunkčnosti tohoto výkonného stroje.

Jedinečný rozsah funkcí elektrického invalidního vozíku výrazně zvyšuje nezávislost uživatele. Invalidní vozík je schopen vylézt a sestoupit z řady úrovní povrchu od úrovně terénu až po neupravené minivany. Uživatel může samostatně nastupovat a vystupovat z minivanů. Sedadlo invalidního vozíku může být spuštěn, aby uživatel mohl dosáhnout na předměty na zemi.

Pro zvýšení komfortu a pohodlí si uživatel může upravit polohu sezení i orientaci ve vozidle. Invalidní vozík lze přeměnit na nosítka ve vozidlech, čímž se vyhne nepříjemným přesunům a zlepší se schopnost uživatele pohodlně odpočívat. Pro více informací o invalidním vozíku navštivte webové stránky Argonault.

Zařízení umožňuje uživatelům autonomní přechod do az lůžka. Překračování překážek, jako jsou obrubníky a parkovací bloky. Ve srovnání s běžnými invalidními vozíky je naše zařízení stabilnější na nakloněných plochách díky své schopnosti snížit své těžiště. Tato funkce také umožňuje stabilní provoz při vyšších rychlostech. Elektrický invalidní vozík Argonault StepRover je stále ve fázi prototypu konceptu.