Profesionální vstřikování plastů

Profesionální vstřikování plastů

Mít navržený výrobek nebo polotovar se může zdát jako úspěch, ale skutečným úspěchem je, když je daný předmět dokončený a připravený k prodeji nebo dalšímu zpracování. Pokud potřebujete zajistit výrobu za pomoci vstřikování plastů, je vhodné se obrátit na předního specialistu v oboru, kterým je firma KP-Works. Díky spolupráci s touto firmou se vám nabízí možnost výroby široké škály výrobků a polotovarů. Jestliže tento výrobní proces poptáváte, je nejvyšší čas se toho o této firmě dozvědět více.

Nabízí se vám široké možnosti

Pro firmu je na prvním místě vysoká kvalita a také spokojenost zákazníka. Na firmu se můžete obrátit jak v případě jednorázové zakázky, tak i dlouhodobé spolupráce. Pokud je vaším cílem vstřikování plastů Mladá Boleslav, zajisté vás potěší, že firma se nachází v blízkosti tohoto města. Její specializací je vstřikování plastů a výroba plastových a pryžových dílů a výlisků. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, můžete firmu kontaktovat a domluvit se na podrobnostech. Veškeré výrobky jsou realizovány na vlastních strojích firmy. Jsou to vstřikovací lisy, které mají uzavírací sílu do 100 tun a velikost výlisku je do 180 gramů.

Jaké plasty se používají? Firma vstřikuje všechny technické plasty, které zahrnují PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné. Pokud máte zájem, stačí firmě zaslat svou poptávku a ona vám na jejím základě vytvoří cenovou nabídku. Pokud bude vyhovovat, následuje konzultace, po které se udělá návrh a konstrukce. Poté se vyrobí vzorek, který se bude testovat a následně se předá. Následuje optimalizace, schválení a následně předání produktu a případně sériová výroba. Jestliže vás vstřikování plastů zajímá, neváhejte firmu kontaktovat třeba ještě dnes a zajistěte si spolupráci, se kterou budete zajisté spokojení.