Shlédněte elektrické vodní taxi pro pět cestujících

Shlédněte elektrické vodní taxi pro pět cestujících

Thee SeaBubbles nabízejí ekologický a příjemný způsob, jak objevovat vodní cesty díky kombinaci čistého pohonu a plně automatizovaných křídel. Snížením dopadu a létáním nad vodou zažíváme ten nejatraktivnější luxus, jaký existuje: krásu přírody.

Náš unikátně navržený Bubble, navržený pro 5 cestujících, pluje rychlostí 12 uzlů (22 km/h). Díky svému automatizovanému letovému systému se loď přirozeně vyrovnává. Vše, co potřebujete, je běžná vodácká licence, abyste ji mohli snadno pilotovat!

Tato fólie má nejrychlejší vzlet na trhu. Při rychlosti 6 uzlů trup opustí vodu a přesune se do letové polohy za pouhé 3 sekundy. Tato loď je ideální pro oblasti s nízkou rychlostí vyžadující minimální narušení vodní hladiny.

Bubble je k dispozici ve dvou verzích a je k dispozici jako uzavřený model pro plavbu za každého počasí nebo jako „otevřený“ konvertibilní pro panoramatické sledování. SeaBubble kombinuje pocity z navigace a letu a nabízí nový zážitek z přepravy v souladu s přírodou. a životní prostředí.