Koncept ultralehkého letadla Acro eVTOL

Koncept ultralehkého letadla Acro eVTOL

Klissarov Design navrhl Acro, koncept ultralehkého letadla eVTOL byl vytvořen, aby naplnil vzrůstající poptávku po nových zážitcích a dobrodružstvích v jachtingu. Klissarov Design v současné době pracuje na eVTOL pro komunitu superjachet.

Cílem Acro je naplnit rostoucí poptávku po nových zážitcích a dobrodružstvích spojených s jachtingem a na základě rychlého technologického rozvoje v sektoru eVTOL je ultralehké rekreační koncepční vozidlo eVTOL poskytující „nejlepší zážitek z 3D radosti z letu; akrobatické, zábavné a emocionální.”

Pohonný systém vozidla je založen na špičkové technologii cykloidního rotoru, která umožňuje plné vektorování tahu v rozsahu 360 stupňů, výjimečnou manévrovatelnost a stabilitu.

Tento nový druh letadla poskytne nejen maximální požitek z letu a bezpečnost nad vodou, ale také schopnost přistát na jachtách za téměř jakýchkoliv podmínek na moři a počasí.

Nejzajímavější věcí na Acro je to, co jeho designér nazývá „plná 3D akrobatická manévrovatelnost“ se třemi letovými režimy, včetně režimu úhlu, režimu horizontu a režimu acro, který je podporován umělou inteligencí.

Velmi nízká hlučnost, elektrický pohonný systém a kompaktní tvar nevyžadují tradiční heliport.