Malý italský karavan 2024 Wingamm Oasi 610

Malý italský karavan 2024 Wingamm Oasi 610

Oasis 610 ST se vyznačuje dvěma zcela oddělenými spacími plochami: přední skládací postel a palandy v zadní části. Pokud cestujete ve 2 nebo 3 a není potřeba spodní zadní lůžko, patrové postele se jednoduchým gestem promění ve velký garážový prostor pro přepravu kol, koloběžek, kempinkového vybavení a všeho potřebného na dovolenou. na plenéru. Obytný vůz pohání Fiat Ducato 160 BHP s 9stupňovou automatickou převodovkou.

Dobře dimenzovaný na základě Dodge Promaster s rozvorem 149,61 palce, má velmi krátký zadní převis, rozšířený zadní rozchod a 16″ pneumatiky pro maximální přilnavost na silnici, stabilitu a nižší spotřebu s výkony, které vždy ohromí! Stejně jako u všech modelů Oasi, vstupní dveře a vnější poklopy jsou vybaveny centrálním zamykáním „Safety Block System“ a podlaha je plně vyhřívána „Floor Comfort System“.

Záchodová přihrádka umístěná v zadní části je vyrobena z pevného sklolaminátu a HPL laminátu. Rohová umyvadlová konzola z masivního slonovinového vlákna ohromuje svou velikostí. Patentované dvojité podélné skládací lůžko wingamm se rychle a snadno používá a je dodáváno s dřevěnými rošty a matrací z paměťové pěny. Boční stěny zůstávají použitelné i z rozkládacího lůžka. Vždy zůstane připraven k použití s ​​nasazenými přikrývkami a polštáři. Boční stěny zůstávají použitelné i nad postelí.

S panoramatickou střechou SkyView nad čelem postele můžete usínat při pohledu na hvězdy. Moderní design kuchyňského bloku s deskou z odolného HPL laminátu s velkým sklolaminátovým víkem dřezu / prkénkem. Varná deska má 2 hořáky se zapuštěným víkem a trivalentní chladnička má objem 5858 krychlových palců s mrazicím oddílem. Ve verzi GL je kuchyňský blok (který je ve verzi ST vlevo od dvířek) umístěn vpravo, aby byl širší a funkčnější.