Zajímavá gyrokoptéra Argon GTL 915

Zajímavá gyrokoptéra Argon GTL 915

Nový model 2020 ARGON 915 iS je nástupcem známé rodiny Xenonů. Kabina je jednodílná monokoková konstrukce z uhlíkových vláken, podobná závodnímu vozu Formule 1, což snižuje hmotnost a poskytuje posádce dodatečnou bezpečnost. Argon 915 je prvotřídní verzí značky, která předčí všechna vaše očekávání a obsahuje : čistě karbonová úprava interiéru, automatické bezpečnostní pásy, elektrické trimy, vylepšený podvozek z uhlíkového kompozitu, nové brzdy a kola.

Hydraulická vrtule MT s proměnným stoupáním s jedním pákovým ovladačem, LED přistávací světla a stroboskopy, trojité vyhřívání kabiny s termostatem a odmrazováním čelního skla, nový systém předtočení (až 250 ot./min), rotor z uhlíkových kompozitů s vysokou setrvačností a úžasný motor 915 iS 141 HP od společnosti ROTAX.

Argon 915 je profesionálně podporován numerickým vyhrazeným počítačovým systémem pro zajištění kvalitního poprodejního servisu a podpory údržby našim klientům s online objednávkovým systémem dílů EPC (elektronický katalog dílů).

Pohodlná a ergonomicky tvarovaná odvětrávaná a vyhřívaná kožená sedadla spolu s kvalitním vnitřním zpracováním po celou dobu zajistí příjemný let. Dveře byly přepracovány ve tvaru, velikosti a upevnění, aby se dále zvýšila dostupnost, pohodlí a bezpečnost. GTL nabízí nové palivové nádrže o objemu 130 litrů, můžete zůstat ve vzduchu až 5 hodin letu a získat dosah až 1000 km (s externími nádržemi)-nová ergonomická sedadla ve stylu L nebo XL Mc’Laren čalounění kůží alcantara.