Nový prototyp Honda Vezel Hr-v E 2024

Nový prototyp Honda Vezel Hr-v E 2024

Honda SUV E:Prototyp. Tento koncept dláždí cestu pro sériové elektrické SUV Honda. Honda SUV E:Prototype dostala stejnou karoserii, jaká byla představena letos v únoru, tedy třetí generaci Hondy Vezel (HR-V).

Z rozdílů je třeba poznamenat tenká boční zrcátka, přední dveře se stahovacími klikami, stejně jako originální design osvětlení a vážně přepracovanou přední část vozu. Pozornost upoutají stylové pruhy světel pro denní svícení, které se téměř sbíhají uprostřed, imitace mlhových světel a dekorativní osvětlení ve spodní části dveří.

e:Prototype přináší elektrický vzhled nejnovějšímu designovému jazyku Honda. Koncept se může pochlubit jak elegantními liniemi, tak futuristickým vzhledem. Po délce linie vysoké kapoty E:Prototype se táhne ultratenký pás LED světel – stylový trik, který se u nových elektrických vozidel rychle stává běžnou záležitostí.

Během velkého odhalení však nebylo zveřejněno mnoho informací, ale Honda uvedla, že futuristicky vyhlížející elektromobil se bude chlubit dynamickou, ale plynulou akcelerací a výkonem, který „umožňuje řidiči pociťovat radost z jízdy v hojnosti. ale tyto detaily můžete očekávat. bude odhaleno blíže k datu uvedení sériového vozu.