Tohle je Ford Mustang Dark Horse

Tohle je Ford Mustang Dark Horse

Tohle je Ford Mustang Dark Horse, úžasné svalové auto. Dnes recenzuji tento Ford Mustang Dark Horse a ukážu vám všechny ty mnohé zvláštnosti a funkce. Sednu si také za volant Fordu Mustang Dark Horse a ukážu vám, jaké to je řídit.

Nádherné kupé nejvyšší řady postavené tak, aby bylo uctívané. Oslavte svůj výstup na vrchol se svým Fordem Mustang Dark Horse. Raketa vpřed s atmosféricky plněným 5,0litrovým motorem Coyote V-8 Gen-4, který produkuje 500 koňských sil, točivý moment 418 liber-stop a 7 250 otáček za minutu.

Nový vzhled kombinuje klasické motivy s moderními designovými schopnostmi. První generace ovlivňuje široký sprintový postoj vozu. Designéři využili nízké vodorovné čelo a rozšířené zadní hýždě. Balíček vzhledu řady Design vám umožňuje přidat litá kola Sinister Bronze a související odznaky.

Paket interiéru a vzhledu Dark Horse:Za volantem je nyní vedle sebe namontován velký 12,4palcový displej sdruženého přístroje s 13,2palcovým dotykovým displejem, který je nyní umístěn vysoko, nikoli pod párem větracích otvorů, jak tomu bylo u odcházející auto. Nová obrazovka je velká a jasná, i když je umístěna trochu daleko od řidiče.